Діагностика вікон

Професійний майстер нашої компанії усуне будь-яку технічну несправність та відновить працездатність вікна, але лише за однієї умови: якщо неполадки виявлені вчасно. Не варто чекати, коли почне дути з віконних щілин. Щоб виявляти проблеми на ранньому етапі, планова діагностика вікон має проводитись щороку. Перевіривши стан віконних конструкцій, ми видамо висновок про наявність та ступінь складності технічних несправностей.

Проблеми, які Ви можете вирішити самостійно

Взимку під впливом низьких температур відбувається звуження ПВХ профілю, що призводить до утворення щілин. Переведення вікна в зимовий режим забезпечує щільне прилягання стулки до рами. У багатьох випадках цього цілком достатньо, щоб вирішити проблему холодних вікон. Наш сервісний майстер покаже, як відрегулювати пластикове вікно на зиму. Ознайомившись із методикою, надалі Ви зможете виконувати цю процедуру самостійно.

Коли без допомоги професіонала не обійтись?

Крім регулярних планових перевірок, Вашим вікнам може знадобитися термінова діагностика. Ми наполегливо рекомендуємо звернутися до сервісної служби для замовлення послуги діагностики, якщо Ви помітили хоча б одну з наступних проблем:

  • вікно складно закривається, відкривається або переводиться в режим провітрювання, стулка зачіпає раму;
  • спостерігаються явні ознаки зношування або поломки віконної фурнітури або гумових елементів;
  • стулка нещільно прилягає до рами, внаслідок чого утворюються щілини;
  • на поверхні скла або профілю виявлено тріщини, подряпини чи інші механічні ушкодження.

Діагностика допомагає не тільки перевірити вікна та виявити несправності, а й запобігти виникненню нових проблем у майбутньому. Замовте послугу швидкої та ефективної діагностики від професіоналів – проявіть турботу про вікна!

Оперативна допомога
Зробіть вибір
Telegram