Заміна склопакетів Київ

До комплексу послуг сервісної служби «Віконний Стандарт» входить заміна склопакетів у Києві. Ця послуга може бути надана в аварійному або плановому режимі. Найнеприємніша причина заміни склопакета у вікні – механічне пошкодження або виробничий брак. Але не варто чекати, коли неякісне скло вимагатиме термінової заміни. Модернізуйте вікна вже сьогодні в плановому режимі.

Наші рекомендації по заміні склопакета

  • Замініть однокамерний склопакет на дво- або трикамерний. Це ефективний спосіб зробити Ваш будинок теплим і тихим, адже не секрет, що до 60% холоду проходить не через металопластиковий профіль, а через скло. Збільшення кількості скла підвищує теплоізоляційні властивості вікна.
  • Приділіть увагу питанню шумоізоляції. Ступінь захисту приміщення від зайвого шуму залежить не так від відстані між склом, як від їх кількості. Максимального рівня захисту від шуму можна досягти, обравши трикамерний склопакет із чотирма склом.
  • Забезпечте захист приміщення від сторонніх очей. Наш сервісний центр пропонує склопакети, виконані в широкому діапазоні кольорів із різною глибиною тонування. Якісні тоновані шибки – це стильний і функціональний елемент інтер'єру.
  • Обирайте енергозберігаючі склопакети. Не витрачайте сили та кошти на придбання обігрівачів – вони пересушують повітря та шкодять Вашому здоров'ю. Енергозберігаючі технології знижують втрати тепла і запобігають проникненню холодного повітря через віконні отвори. Скло займає до 80% площі вікна, тому ефект енергозбереження завжди виразно помітний.

Різновиди енергозберігаючого скла

  • I-скло. На поверхню скла наноситься оксид срібла, завдяки чому втрати тепла знижуються у кілька разів. Енергозберігаюче покриття скла пропускає сонячне світло, затримуючи небезпечний спектр ультрафіолетового випромінювання. У кімнаті завжди тепло та світло, при цьому меблі та шпалери надійно захищені від вигоряння.
  • K-скло. Скло з покриттям з оксиду олова поступається i-склу за теплоізоляційними характеристиками, проте безумовно лідирує за показниками довговічності та стійкості до подряпин. Збільшивши відстань між k-склом, можна суттєво знизити втрати тепла через вікно.
  • Склопакет з аргоном. У камеру між склом закачується інертний газ аргон. Крізь такий склопакет не минає холод. Аргон перешкоджає виникненню паморозі та запотіванню вікон.

Компанія «Віконний Стандарт» займається ремонтом та виготовлення металопластикових вікон. У послугу із заміни склопакетів входить не лише монтаж нових конструкцій, а й їх виготовлення на нашому власному виробничому підприємстві. Ми несемо повну відповідальність за якість виробництва та встановлення конструкцій. Зв'яжіться з нами та отримайте вичерпні відповіді на всі питання, що Вас цікавлять, щодо професійної заміни склопакетів.

Оперативна допомога