Москітні сітки на двері

Москітка для дверей?

Москітні сітки давно увійшли до повсякденного побуту. По суті вони набули широкого поширення разом із металопластиковими вікнами. І це цілком логічно. Адже вони захищають віконний отвір улітку від попадання комах усередину приміщення. Простий та надійний захист, який не перешкоджає притоку свіжого повітря. Але згодом почали завойовувати популярність та металопластикові двері. І відразу постає логічне питання, а чи є москітні сітки для дверей?

Звісно є. Москітні сітки на дверях виконують самі функції, що й віконні. Тим більше, що дверний отвір значно більше віконного. Але саме через це з'являються нюанси. Дверна москітна сітка все ж таки відрізнятиметься від віконної. Основні відмінності в наступному:

  • через величину дверного отвору, алюмінієвий каркас дверної сітки буде міцнішим, а значить більшим;
  • для посилення жорсткості найчастіше використовується імпост;
  • є необхідність у поворотному механізмі, щоб москітка на дверях могла відчинятися;
  • більше кріплень через збільшення площі сітки.

Москітні сітки на пластикові двері стають необхідним атрибутом для заміських будинків та більшості квартир. Адже вони забезпечують необхідний захист приміщення від комах влітку та восени, при цьому досить легко монтуються та демонтуються. А деякі москітні сітки для дверей спроектовані таким чином, що можуть встановлюватись стаціонарно на весь рік. Широка кольорова гама, доступна завдяки фарбуванню, дозволить гармонійно вписати сітку в будь-який інтер'єр.

Переваги дверних москітних сіток

Переваги москітної сітки для отвору дверей переоцінити складно. Але при цьому дуже важливо звертати увагу на якість сітки. Москітна сітка на двері повинна мати достатню жорсткість і якісне полотно. Тільки тоді можлива тривала експлуатація з максимальним ефектом. Також варто звернути увагу на те, що через більшу площу покриття, використання іншого алюмінієвого профілю та поворотного механізму, ціна дверної москітної сітки буде вищою від віконної.

Де можна купити таку сітку?

Правильно підібрати та купити москітну сітку на двері у Києві та по всій Україні Вам допоможуть у нашій компанії Віконний Стандарт. Вартість прораховується індивідуально, залежно від розмірів дверного отвору та бажаного кольору сітки. Якщо Вам потрібна москітна сітка на двері, купити її легко. Наша компанія знаходиться у Києві, але ми готові доставити Ваші нові сітки до будь-якої частини України. Наші менеджери зроблять все, щоб Ви залишилися задоволені новою москітною сіткою, а настирливі комахи не псували Вам настрій. Заходьте на наш сайт, телефонуйте і ми із задоволенням допоможемо підібрати сітку на Ваш смак.


Оперативна допомога
Зробіть вибір
Telegram