Москітні сітки Київ

Важко уявити металопластикове вікно без москітної сітки. Цей корисний аксесуар служить надійною перешкодою від проникнення комах, пилу та тополиного пуху до приміщення. Сітчаста перешкода нерідко рятує свійських тварин від травм. Дрібна сітка монтується на легку і міцну алюмінієву рамку. Якісна москітка не перешкоджає проникненню свіжого повітря та сонячних променів. Вікно, оснащене сіткою, можна відкривати під час дощу, не турбуючись, що волога потрапить у приміщення.

У процесі активної експлуатації москітна сітка може вийти з ладу. Причин може бути безліч: механічні пошкодження, постійний вплив вологи, пилу та інших агресивних факторів. Якщо не знімати сітки на зиму, сніг, що налип, зруйнує структуру полотна. Сітка виготовляється із скловолокна – цей матеріал негативно ставиться до дії негативних температур. Один-два рази на рік сітку потрібно промивати теплою водою з милом. Якщо нехтувати цими маніпуляціями, то клітинки заб'ються великими фракціями пилу, москітка перестане пропускати повітря. У таких ситуаціях ремонт москітних сіток неминучий.

Ремонт москітних сіток

Сервісний центр «Віконний Стандарт» здійснює заміну та ремонт москітних сіток для металопластикових вікон та балконних дверей. У комплекс ремонтних робіт входить заміна деталей, що вийшли з ладу. Залежно від виду виявленої несправності наш сервісний майстер виконує заміну полотна, ручок, куточків або кріплення. Поради про те, як відремонтувати москітну сітку без допомоги фахівця, часто виявляються марними. Істотно продовжити термін експлуатації старої москітки під силу лише професіоналу. Якщо несправність має масштабний характер і конструкція не підлягає ремонту, ми здійснюємо повну заміну сітки вікна.

Найбільш поширені причини поломки москітної сітки:

  • саморізи стоншуються, стають більш крихкими або повністю руйнуються;
  • відбувається руйнування пластикових куточків, пластмасові елементи жовтіють та кришаться;
  • елементи кріплення деформуються;
  • сітчасте полотно провисає;
  • помітні сліди механічного пошкодження полотна – отвори, розриви.

Компанія "Віконний Стандарт" багато років займається виготовленням металопластикових вікон. Ми маємо великий досвід проведення ремонтних робіт, наші фахівці мають великі знання конструкцій та механізмів сучасних віконних систем. Для нас немає нерозв'язних технічних проблем. Звертайтесь до нас – ми оперативно усунемо будь-яку поломку.

Оперативна допомога
Зробіть вибір
Telegram