Заміна фурнітури пластикових вікон

Важко переоцінити значення фурнітури металопластикового вікна. Якість та надійність фурнітури – це одна з найважливіших складових правильної роботи всієї конструкції. Пластикове вікно з найкращого профілю працюватиме погано, якщо використовувати погану фурнітуру. Або фурнітуру, що погано працює. Давайте розберемося у питанні трохи докладніше.

Що таке фурнітура?

Віконна фурнітура – це механізми, завдяки яким вікно може працювати у кількох режимах. Відкриття вікна, виставлення режиму провітрювання – це все фурнітура. До фурнітури висуваються серйозні вимоги, тому що від неї залежить тривалість та комфорт використання всієї металопластикової конструкції. Вся фурнітура ділиться на три основні групи:

  • петльові елементи;
  • замикаюча група;
  • поворотні елементи.

Ці основні групи поєднують безліч окремих елементів, наприклад, прямі та кутові передачі, «ножиці», привід відкривання, відповідні планки і багато інших. Навіть віконна ручка – це також елемент фурнітури. Всі елементи віконної фурнітури повинні бути надійними та міцними, виготовленими з якісного металу та плавно працювати.

Навіщо потрібна заміна фурнітури у пластикових вікнах?

А якщо стулка почала нещільно прилягати до рами? А якщо ручка повертається не до кінця? Чи потрібно змінювати всю конструкцію чи все ж таки є інші варіанти? Звісно є. Один з таких варіантів – заміна віконної фурнітури. Адже саме фурнітура відповідає за функціонал. До того ж фурнітура схильна до найбільшого механічного зносу серед інших складових вікна.

У процесі експлуатації металопластикові вікна зазнають постійних навантажень. Механічні навантаження виникають при відкритті та закритті вікна, при відкритті на провітрювання. До атмосферних навантажень можна віднести вітрові навантаження, які постійно впливають на всю площу вікна. Також істотно впливають волога і бруд. Через тривалу дію всіх цих факторів, згодом з'являється необхідність заміни фурнітури. Заміна фурнітури пластикових вікон здатна вирішити більшість проблем, що виникають під час експлуатації вікон. Наприклад, встановлення додаткових притисків, заміна ущільнювача у вікнах та регулювання петель, може усунути продування через вікна.

Другою основною причиною заміни фурнітури пластикових вікон, може бути бажання змінити функціонал вікна. Наприклад, зробити із простого поворотного вікна – поворотно-відкидне. Для цього знадобиться заміна механізмів на інші.

Заміна фурнітури не такий страшний процес. Він не вимагає демонтажу вікна та виконується прямо на місці. При цьому далеко не завжди потрібна повна заміна вікна фурнітури. Найчастіше достатньо відрегулювати вже наявну фурнітуру та замінити її окремі елементи. При цьому вартість такого процесу буде суттєво нижчою. Ціна на такі послуги, наприклад, у Києві варіюється в залежності від складності необхідних робіт, використовуваної фурнітури та побажань клієнта. При цьому переваги очевидні – це набагато дешевше за заміну всього вікна.

Що робити та як замовити?


Заміна фурнітури пластикових вікон у Києві – це не проблема. Достатньо залишити заявку на сайті http://service.vst.ua/ із зазначенням контактного номера телефону та короткого опису проблеми. Ми детально проконсультуємо про всі типи робіт, різновиди фурнітури і терміни ще до виїзду майстра. Наші майстри оперативно та якісно вирішать Вашу проблему. Ми здійснюємо повний спектр послуг. Будь то повна заміна фурнітури у металопластикових вікнах або часткова заміна фурнітури вікна. У наших майстрів величезний досвід. Адже заміна фурнітури для пластикових вікон – це одна з найпопулярніших послуг. Ми ніколи не робитимемо зайвого. Ми націлені на найкращий результат із мінімальними витратами. Наші майстри на місці побачать, що саме потрібно Вашому вікну, щоб працювати і радувати Вас своїм функціоналом.
Оперативна допомога