Регулювання пластикових вікон

Металопластикові вікна потребують періодичного регулювання. Не варто нехтувати цим правилом, інакше віконні системи в невідповідний момент перестануть коректно працювати. Компанія «Віконний Стандарт» здійснює регулювання та ремонт вікон у Києві. Але ми не лише ремонтуємо, а й виготовляємо вікна. Наші майстри мають глибокі знання та володіють спеціальними технологічними прийомами, завдяки яким ремонт пластикових вікон проводиться в найкоротші терміни та з гарантією якості.

Причини виникнення проблем у роботі вікон ПВХ

 • Неякісний монтаж. Навіть найдешевше вікно при правильному монтажі служитиме довго і практично безвідмовно. І навпаки: якісна брендова віконна система, встановлення якої було виконано з порушенням технології, швидко вийде з ладу. Якщо свого часу Ви помилилися з вибором монтажної бригади, не все втрачено: наш фахівець усуне найсерйозніші проблеми.
 • Надзвичайно великі габаритні розміри вікон. Великі віконні блоки завжди дають усадку, стулки провисають. Відбувається це через 6-12 місяців експлуатації. До зони ризику входять конструкції з непропорційно широкими або високими стулками. Про те, що можуть виникнути такі проблеми, виробник попереджає заздалегідь. Краще встановити дві стулки середніх розмірів, ніж одну більшу. Великогабаритні конструкції вимагають більш частого професійного регулювання - подбайте про це вже сьогодні.
 • Неякісне вікно. Довіривши виготовлення віконних блоків недобросовісному виробнику, Ви ризикуєте отримати безліч неприємних сюрпризів. Непрофесіоналізм фірми-виробника може позначитися на геометрії стулки, товщині металу, кольорі поверхні ПВХ-профілю, плавності роботи фурнітури. Якщо Вам не пощастило та в будинку стоїть неякісне вікно, ми готові допомогти Вам. Професійне регулювання пластикових вікон дає вражаючі результати і допомагає навіть у, здавалося б, безнадійних випадках.
 • Неправильна експлуатація. Металопластикові вікна потребують постійного догляду: ущільнювальну гуму потрібно змащувати, фурнітуру та профіль берегти від пилу та регулярно очищати від забруднень. Особливо акуратно поводитися з вікнами під час ремонту в будинку. Будівельний пил згубний для фурнітури. Наслідки неправильної експлуатації усуне професійний сервісний майстер з ремонту металопластикових вікон.

Як визначити, що вікно потребує регулювання?

Є кілька ознак, за якими можна поставити діагноз Вашому вікну і передати його в руки професіонала для виконання регулювальних робіт. Вікно потребує професійної допомоги, якщо:

 • стулка нещільно прилягає до рами, із щілин дме;
 • між рамою та підвіконням помітна щілина, крізь яку до приміщення надходить повітря;
 • стулка зачіпає раму при відкриванні/закриванні/провітрюванні;
 • скло запітніє, з'являється конденсат і паморозь;
 • ручка провертається нещільно;
 • ручку неможливо або складно встановити у потрібне положення;
 • стулка не відкривається або не закривається, ручку заклинило в одному з положень.

Якщо Ви помітили хоча б одну з перерахованих вище проблем, обов'язково зверніться до сервісного майстра компанії «Віконний Стандарт». Майже будь-яке вікно можна відрегулювати – і воно буде як нове. Не піддаються ремонту лише серйозні механічні пошкодження, тріщини та сколи. В інших випадках ми зможемо повернути вікна до життя та суттєво продовжити термін їх ефективної експлуатації. Телефонуйте чи пишіть нам – ми легко вирішимо складні проблеми Ваших вікон!

Оперативна допомога
Зробіть вибір
Telegram