Заміна ущільнювача на вікнах

Гумовий ущільнювач – дуже важлива деталь металопластикових вікон. Цей елемент забезпечує герметичність конструкції та запобігає появі протягів. Коли вікно зачинене, гума щільно прилягає до металопластикових деталей. Утворюється герметичний повітряний прошарок, що підвищує теплоізоляційні властивості вікна. Але рано чи пізно ущільнювач втрачає еластичність. У такому разі необхідно зробити його заміну – у цьому Вам допоможе сервісний майстер компанії «Віконний Стандарт».

Чому віконний ущільнювач потрібно періодично замінювати?

Віконний ущільнювач працює у складних умовах: він постійно піддається впливу морозу, пекучої спеки та пилу. Різкі перепади температури та вологості призводять до виникнення тріщин, гума зсихається та відшаровується від металопластикового профілю. Якщо руйнування гумових елементів почалося з одному місці, цей процес з часом неминуче пошириться на весь профіль. Тому не рекомендуємо відкладати заміну ущільнювача на вікнах. З появою перших небажаних ознак зносу звертайтесь до нашого сервісного центру.

Як продовжити термін служби віконного ущільнювача?

Щоб продовжити термін служби елемента ущільнювача, рекомендуємо змащувати його силіконовим гелем двічі на рік. Такий нехитрий прийом підвищує стійкість ущільнювача до зовнішніх агресивних факторів. Якщо Ви помітили, що з вікон дме, радимо перевірити ущільнювач на засмічення, протерти його мильною водою, очистити від пилу і бруду. Коли поверхня гумових елементів висохне, обробіть гуму силіконовим гелем. Якщо всі ці маніпуляції не дали результату, необхідно звернутися до майстра для заміни ущільнювача.

Як змінити ущільнювач на вікнах?

Заміна ущільнювача на вікнах необхідна, якщо цей елемент відслужив належний термін, втратив еластичність і не забезпечує достатній рівень теплоізоляції. Перевірити вікна на наявність негерметичних ділянок можна самостійно. Для цього необхідно промазати мильною піною стик між стулкою та рамою при закритому вікні. Невеликі бульбашки свідчать, що вікно закрито негерметично, а гума перестала виконувати свої функції. Це означає, що Вам потрібно терміново дзвонити в сервісний центр! Майстер зніме стару гуму, за потреби зачистить пази і встановить новий ущільнювач.
Встановлюючи металопластикові вікна, Ви очікуєте, що у Вашому будинку буде комфортно та тепло. Однак така, здавалося б, незначна деталь, як гумовий ущільнювач здатна звести нанівець усі переваги металопластикових вікон. За найменших ознак зносу ущільнювального елемента звертайтеся до нашого сервісного центру – не чекайте, коли до Вашого будинку прийдуть протяги, а рахунки за опалення зростуть до небачених меж. Зателефонуйте або напишіть нам: ми швидко, якісно та з гарантією виконаємо заміну ущільнювача – ціна наших послуг Вас приємно порадує!


Оперативна допомога
Зробіть вибір
Telegram